II Zjazd Absolwentów „Studiów Wschodnich”

Absolwenci  I Zjazd Absolwentów II Zjazd Absolwentów

Uczestnicy II Zjazdu Absolwentów „Studiów Wschodnich”, BUW, 13 grudnia 2014 r.

Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego w dniach 13 i 14 grudnia 2014 r. zorganizowało Drugi Zjazd Absolwentów „Studiów Wschodnich”. W tym roku ubiegło 15 lat odkąd pierwsi absolwenci naszych studiów opuścili mury Pałacu Potockich z dyplomami magistra.

Inauguracja zjazdu miała miejsce 13 grudnia podczas uroczystego spotkania z udziałem Władz Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie spotkania dyr. Jan Malicki wyróżnił najlepszych absolwentów z roczników 2009-2012. Pierwszy dzień zjazdu zakończyła wspólna kolacja.

Drugi dzień Zjazdu rozpoczęła konferencja „Kuźnia Kadr… – Absolwenci „Studiów Wschodnich”. Swoje referaty zaprezentowali Absolwenci i byli studenci. Zjazd odbywał się w ośrodku wypoczynkowo-konferencyjnym CSK w Jachrance.

Dyr. SEW UW – Jan Malicki.

Sala konferencyjna – oficjalne spotkanie absolwentów z wykładowcami oraz dyrektorem Janem Malickim.

Dyr. Jan Malicki wygłasza przemówienie skierowane do absolwentów i pozostałych uczestników zjazdu.

Zadowoleni absolwenci Studiów Wschodnich UW.

Pamiątka „Indeks” zawierająca zdjęcia, tytuły prac dyplomowych wszystkich absolwentów Studiów Wschodnich. W „Indeksie” wymieniono również wszystkich promotorów, przedstawiono wykładowców stacjonarnych SEW-u, jak również profesorów wizytujących. W „Indeksie” znaleźć można także kawałek historii SEW-u oraz ciekawostki związane np. z działalnością wydawniczą (pisma „Obóz”, „Przegląd Wschodni” i inne). Na zdjęciu absolwenci Studiów Wschodnich.

Nasi absolwenci.

Dyr. Jan Malicki, a w pierwszym rzedzie kadra naukowa Studium.

Uśmiech nie schodził z twarzy absolwentów przez cały zjazd.

Dyrektor Jan Malicki oraz absolwentka Studiów Wschodnich UW.

Absolwentka  z książką wydaną pre Studium.

Pamiątka ze Zjazdu.

Uroczysta kolacja.