Studiuj na University of Texas w El Paso!

Sierpień 17 @ 08:00 - Wrzesień 10 @ 17:00

Studium Europy Wschodniej ma przyjemność ogłosić nabór do odbycia 2-letnich studiów magisterskich w specjalności

stosunki międzynarodowe-politologia

Department of Political Sciences University of Texas w El Paso

utep

Oprócz darmowych, 2-letnich studiów magisterskich, uczestnicy otrzymają stypendium w wysokości 10.000 – 12.ooo USD rocznie oraz pozycję asystenta przy profesorze. Nabór dotyczy studiów rozpoczynających się w roku akademickim 2017/18.

El Paso nocą

Nabór na studia prowadzony jest w ramach Katedry im. Jadwigi i Zbigniewa Kruszewskich, ufundowanej przez prof. Zbigniewa Kruszewskiego.

Prof. Kruszewski jest wybitnym politologiem, wykładowcą i dziekanem Wydziału Nauk Politycznych University of Texas w El Paso. Jest również wieloletnim wykładowcą Wschodniej Szkoły Letniej organizowanej przez Studium Europy Wschodniej. W tym roku prof. Kruszewski został odznaczony medalem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego.

prof. Zbigniew Kruszewski

wykład prof. Zbigniewa Kruszewskiego podczas ceremonii zamknięcia XXVI Wschodniej Szkoły Letniej

Kandydaci ubiegający się o udział w programie muszą wykazać się doskonałą znajomością języka angielskiego, wiedzą z zakresu stosunków międzynarodowych lub politologii i mieć za sobą min. 4 lata studiów akademickich

Wymagane dokumenty:

• CV w języku angielskim
  • List motywacyjny w języku angielskim
  • w przypadku studentów zaświadczenie o średniej ocen z ostatniego semestru
  • inne dokumenty potwierdzające kompetencje kandydata

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 września 2017

Przesłuchanie kandydatów odbędzie się w dniach 13 – 15 września 2017.

Ogłoszenie wyników 15 września 2017

Student, który zakwalifikuje się do programu, będzie musiał samodzielnie pokryć koszty wyrobienia wizy i przelotu. W przypadku studentów ze średnią powyżej 4,7 oraz absolwentów posiadających dyplom z wyróżnieniem istnieje możliwość ubiegania się o częściowe dofinansowanie biletu lotniczego ze środków SEW.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres studium2@uw.edu.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu SEW w Pałacu Potockich.

Sierpień 17 @ 08:00
Wrzesień 10 @ 17:00