Twoja kariera w SEW. Zdobądź wymarzoną pracę na Uniwersytecie Warszawskim!

Lipiec 5 @ 08:00 - Lipiec 20 @ 23:30

Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje osoby do pracy w Sekretariacie Głównym – w charakterze asystenta dyrektora. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie i ew. jęz. rosyjskiego bądź innego języka „wschodniego”.

Poszukujemy osoby wysoce zmotywowanej, o dużych zdolnościach organizacyjnych, dyspozycyjnej (wyjazdy). Dodatkowym atutem może być doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz orientacja w środowisku akademickim (i/lub zagadnieniach wschodnich). Praca wymagająca dyspozycyjności i udziału w służbowych wyjazdach w kraju i zagranicą.

Umowa zlecenie (z możliwością zatrudnienia na etat).

Okres próbny: 1-3 mies., 2400-2800 zł brutto. Pensja, po zatrudnieniu na etat: 2900 zł – 4000 zł brutto (wg systemu zatrudnienia w jednostkach UW).

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie od osób spełniających w/w wymogi oraz akceptujących warunki pracy i wynagrodzenia.

Termin składania zgłoszeń: 20 lipca 2018 r. na adres studium2@uw.edu.pl

Lipiec 5 @ 08:00