John Micgiel na Warsaw East European Conference

29-05-17 Promocja 0 comment

John Micgiel

Z przyjemnością informujemy, iż moderatorem pierwszego Okrągłego Stołu podczas Warsaw East European Conference będzie wybitny specjalista w dziedzinie polityki Europy Środkowo-Wschodniej,

John Micgiel

John S. Micgiel, były wykładowca stosunków międzynarodowych na Columbia University, były dyrektor Instytutu Europy Środkowo-Wschodniej i zastępca dyrektora Harriman Institute. Były prezes i dyrektor generalny Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku, długoletni profesor wizytujący Studium Europy Wschodniej UW.

Dr. John Micgiel

Obszar jego zainteresowań naukowych obejmuje współczesną historię i bieżącą politykę Europy Środkowo-Wschodniej. Autor wielu publikacji. Micgiel jest współautorem czasopisma elektronicznego Intermarium.