Konkurs na stanowisko: Sekretarz Stacji Kaukaskiej w Tbilisi

30-06-17 Promocja 0 comment

Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego

ogłasza konkurs na stanowisko:

Sekretarz Stacji Kaukaskiej Studium Europy Wschodniej UW w Tbilisi

docelowa forma zatrudnienia: umowa zlecenie na czas określony (przynajmniej rok akademicki 2017/2018)

początek zatrudnienia:  1 września 2017 r.

tbilisi-2386965_640

zadania:

  • pełnienie obowiązków sekretarza placówki Studium w stolicy Gruzji, Tbilisi (Stacja Kaukaska umiejscowiona jest organizacyjnie i lokalowo przy Uniwersytecie Państwowym im. Ivane Javakhishvili w Tbilisi),
  • organizowanie współpracy pomiędzy jednostkami Uniwersytetu Warszawskiego a Uniwersytetu im. Ivane Javakhishvili oraz innymi uniwersytetami z Gruzji, a także (w mniejszym stopniu) z Armenii i Azerbejdżanu,
  • prowadzenie biblioteki Stacji,
  • logistyczna i merytoryczna pomoc dla prowadzących badania na Kaukazie pracowników naukowych i studentów ze Studium oraz z Uniwersytetu Warszawskiego,
  • udzielanie informacji studentom i pracownikom naukowym z krajów Zakaukazia zainteresowanym współpracą z Polską,
  • codzienne prowadzenie kaukaskiej sekcji Biuletynu Informacyjnego Studium,
  • współpraca w związanych z obszarem Kaukazu przedsięwzięciach Studium,
  • współpraca z Ambasadą Polski w Gruzji.

wymagania:

– gotowość pobytu w Tbilisi przez min. 10 miesięcy (w przypadku osób nie mieszkających na stałe w Gruzji)

– wykształcenie wyższe magisterskie

– dobra znajomość języka gruzińskiego przynajmniej w mowie oraz języka angielskiego w mowie i piśmie

– przynajmniej podstawowa znajomość języka rosyjskiego

– znajomość problematyki kaukaskiej

– sprawność w posługiwaniu się komputerem i Internetem

– zdolność do samodzielnego, krytycznego myślenia

– zdolność do samodzielnej organizacji pracy

– umiejętność pisania krótkich tekstów dziennikarskich

Osoby zainteresowane spełniające wymagania prosimy o przesłanie do 20 lipca 2017 r.

– CV

– listu motywacyjnego

na adres mailowy:  studium2@uw.edu.pl, z tytułem: Stacja Kaukaska  – oferta pracy

Pod tym samym adresem można uzyskać dodatkowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia.

Wybrane osoby będą zaproszone do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej i dalszej procedury.

Więcej informacji nt. Stacji Kaukaskiej – https://studium.uw.edu.pl/struktura/stacja-kaukaska-sew-uw-w-tbilisi/