Oferta

LEKTORATY  SZKOŁY  JĘZYKÓW  WSCHODNICH   2016/2017

logoKontakt:  lektoraty.sjw@uw.edu.pl;

                tel. 22 55 20 937

 

 

 

 

Język arabski A1  

–  Magdalena Kubarek

Czwartki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

Piątki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

– Abdel Kader Mousleh

Poniedziałki 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

Środy 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B               

– Amal Alchaikha, Magdalena Kubarek

Środa 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Czwartki 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

– Abdel Kader Mousleh

Poniedziałki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  81, sala B

Środy: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

– Abdel Kader Mousleh

Soboty: 9.00-10.30, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Soboty: 10.45 – 12.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

– Magdalena Nycz-Waller                zajęcia w jęz. angielskim

Poniedziałki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Środy: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

 

Język arabski A2

– Amal Alchaikha, Magdalena Kubarek

Czwartki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Piątki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

– Abdel Kader Mousleh, Amal Alchaika

Wtorki: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2133

Czwartki: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

 

Język arabski B1

– Abdel Kader Mousleh, Amal Alchaika

Wtorki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Czwartki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

 

Język arabski B1+

– Amal Alchaika, Magdalena Kubarek

Poniedziałki: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  81, sala D

Środy: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  8

 

Język bułgarski  A1-A2

– Simeonka Veleva

Wtorki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

Czwartki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

 

Język bułgarski  B1-B2

– Simeonka Veleva

Środy: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Piątki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

 

Język chiński A1

– Olgierd Uziembło

Wtorki: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Piątki: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

– Olgierd Uziembło

Poniedziałki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Czwartki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Środy: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Piątki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Wtorki: 9.45- 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Piątki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Wtorki: 16.45 -18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Środy: 16.45 –18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

– Olgierd Uziembło

Poniedziałki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Czwartki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

– Igor Arutiunow

Wtorki: 16.45- 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Czwartki: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

– Kamila Rum

Wtorki: 11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Czwartki:  11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  6

– Paulina Tu

Soboty   10.00 – 11.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Soboty   11.45 – 13.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

– Igor Arutiunow                                               zajęcia w jęz. rosyjskim

Wtorki 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Czwartki 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

– Kamila Rum                                                   zajęcia  w jęz. angielskim

Wtorki: 9.45 -11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7,  lok. 81B

Czwartki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7, lok. 5B

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska                zajęcia  w jęz. angielskim

Poniedziałki: 15.00- 16.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Czwartki: 15.00- 16.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

Język chiński A2

– Olgierd Uziembło

Środy: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81,  sala B

Piątki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Poniedziałki 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

Wtorki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81,  sala B

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Poniedziałki: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  5A

Środy: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  5A

– Olgierd Uziembło

Poniedziałki: 16.45- 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Czwartki: 16.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

– Olgierd Uziembło

Soboty: 10.00 – 11.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

Soboty: 11.45 – 13.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

– Kamila Rum                                                     zajęcia  w jęz. angielskim

Poniedziałki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  81, sala D

Środy: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

Język chiński B1      ( III rok nauki )

– Olgierd Uziembło

Wtorki: 18.30- 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Środy: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

 

Język chiński B1.2       (IV rok nauki)

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Wtorki: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

Czwartki: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

 

Język chiński B2.2        (VI rok nauki)

– Yoke Cheng Lau-Wojciechowska

Soboty: 10.00 – 11.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

Soboty: 11.45 – 13.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81 , sala D

 

Język chorwacki A1-A2 

– Anna Boguska

Poniedziałki: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala Schayera B

Środy: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala Schayera B

 

Język czeski A1-A2

– Teresa Piotrowska- Małek

Środy: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Krakowskie Przedmieście 32, sala Narożna

Czwartki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Krakowskie Przedmieście 32, sala Narożna

– Teresa Piotrowska- Małek

Wtorki: 16.45 – 18.15,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

Czwartki: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

 

Język grecki A2

– Sotirios Karageorgos

Wtorki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Czwartki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

 

Język grecki B1

– Sotirios Karageorgos, Georgios Koinas

Poniedziałki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

Czwartki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

 

Język grecki B2

– Georgios Koinas

Wtorki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

Czwartki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

 

Język gruziński  A2

– Sofio Jvania

Poniedziałki: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Wtorki: 8.00- 9.30,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

Język gruziński  B1

– Sofio Jvania

Poniedziałki: 9.45 –11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Czwartki: 8.00-9.30,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

Język hebrajski A1

– Anna Piątek

Wtorki: 18.20-19.50,  Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 1 – hebr

Czwartki:18.20-19.50,  Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 1 – hebr

– Marta Kacprzak

Poniedziałki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 1 – hebr

Środy: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 1 – hebr

 

Język hebrajski A1.2

– Anna Klingofer

Poniedziałki: 16.45 –18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Czwartki: 16.45 –18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

Język hebrajski A2

–   Angelika Adamczyk

Wtorki: 18.20 -19.50, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 – hebr

Czwartki: 18.20 – 19.50, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 – hebr

 

Język hebrajski B1

– Angelika Adamczyk

Wtorki: 16.40 -18.10 , Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 – hebr

Czwartki: 16.40 – 18.10 , Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 – hebr

 

Język hebrajski B2+

– Marta Dudzik-Rudkowska

Poniedziałki: 16.40-18.10, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 – hebr

Środy: 16.40-18.10, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 2 – hebr

 

Język hindi A1

– Aleksandra Turek

Poniedziałki: 18.20 – 19.50, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala C

Środy: 18.20- 19.50, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala C

– Justyna Wiśniewska – Singh                      zajęcia w jęz. angielskim

Wtorki: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Czwartki: 16.45-18.15,  Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala C

 

Język hindi A2

– Aleksandra Turek

Wtorki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Czwartki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala C

 

Język indonezyjski A1-A2

– Hertiki

Środy: 8.00 – 9.45, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5B

Środy: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5B

 

Język japoński A1

– Adam Klawczyński

Poniedziałki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Środy: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

– Natalia Pawlicka

Środy: 16.45-18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Piątki: 16.45-18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

– Katarzyna Wyszpolska-Langen

Środy: 15.00-16.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Czwartki: 15.00-16.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

– Katarzyna Wyszpolska-Langen

Wtorki: 9.45 –11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Czwartki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

– Katarzyna Wyszpolska-Langen

Poniedziałki: 13.15 – 14.45, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Środy: 13.15 – 14.45, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

– Katarzyna Wyszpolska-Langen

Wtorki: 11.30-13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Czwartki: 11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

– Dariusz Głuch

Wtorki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala im. Kotańskiego

Piątki:  8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala im. Kotańskiego

– Natalia Pawlicka

Wtorki:  17.00-18.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Wtorki: 18.45- 20.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

– Natalia Pawlicka

Soboty: 10.00 – 11.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Soboty: 11.45 – 13.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

– Adam Klawczyński

Środy: 9.45 – 11.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Piątki: 9.45 – 11.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

– Jan Wiślicki

Poniedziałki: 8.00–9.30,Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedm. 26/28, sala im. Kotańskiego

Czwartki:  8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala im. Kotańskiego

– Adam Klawczyński                   zajęcia w jęz. angielskim

Piątki: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Piątki: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

– Adam Klawczyński                   zajęcia w jęz. angielskim

Poniedziałki: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Krakowskie Przedmieście 32, sala Narożna

Czwartki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

 

Język japoński A2

– Katarzyna Wyszpolska-Langen

Piątki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Piątki: 11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

– Ewa Strebeyko

Poniedziałki: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Czwartki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

– Aleksandra Wąsowicz-Peinado

Środy: 8.00- 9.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Środy: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

– Natalia Pawlicka

Środy: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Czwartki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

– Adam Klawczyński

Poniedziałki: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (bud. Geologii), s. 2135

Środy: 16.45 -18.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

– Katarzyna Wyszpolska-Langen

Poniedziałki: 15.00 –16.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Wtorki: 15.00 -16.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

Język japoński B1                 (III rok nauki )

– Katarzyna Wyszpolska-Langen

Poniedziałki: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Środy:  16.45 – 18.15 , Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

– Adam Klawczyński

Środy: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Piątki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

 

Język japoński B1+               (IV rok nauki )

– Ewa Strebeyko

Poniedziałki: 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

Środy: 18.30 -20.00,  Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

 

Język japoński B2                 (V rok nauki )

– dr Dariusz Głuch

Czwartki: 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81,  sala B

Piątki : 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81,  sala B

 

Język japoński B2+

– Dariusz Głuch, Yui Akiyama

Poniedziałki: 16.45-18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

Czwartki: 18.30 – 20.00,  Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

 

Język koreański A1

– Anna Paradowska,  Anna Wojakowska-Kurowska

Poniedziałki: 15.00-16.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

Czwartki: 15.00-16.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 136

– Anna Paradowska, Anna Wojakowska-Kurowska

Poniedziałki: 16.30-18.00, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

Czwartki: 16.30-18.00, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

– Christoph Shin-Janasiak

Poniedziałki: 11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Środy: 11.30 – 13.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

Język koreański A2      

– Anna Paradowska

Poniedziałki: 18.00 – 19.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

Czwartki: 18.00- 19.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

 

Język koreański B1

– Anna Paradowska

Poniedziałki: 19.30 – 21.00, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

Środy: 20.00 – 21.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

 

Język koreański B2.2

– Anna Paradowska

Poniedziałki: 19.30 – 21.00, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

Środy: 20.00 – 21.30, Wydział Orientalistyczny, Zaklad Koreanistyki, ul. Hoża 69, sala 143

 

Język litewski  A1-A2  

– Zofia Mitan

Środy: 8.00 -9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

Piątki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 6

 

Język litewski  B1-B2

– Marta Grzybowska

Poniedziałki:  9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

Piątki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

 

Język mongolski  A1

– Jan Rogala

Poniedziałki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 211

Piątki: 8.00 -9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 211

 

Język ormiański  A1-A2 

– Margarita Woźniakowska

Wtorki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

Czwartki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

 

Język ormiański  B1-B2

Poniedziałki: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

Piątki: 8.00 -9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala B

 

Język perski A1

– Hedieh Yazdan Panah

Poniedziałki:  8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 118

Czwartki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 118

 

Język perski A2

– Magdalena Rodziewicz

Piątki:  8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 118

Piątki  9.40 – 11.10, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 118

 

Język perski B1

– Urszula  Pytkowska-Jakimczyk

Wtorki:  16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

Czwartki:  16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

 

Język rosyjski A2

– Olga Deszko

Wtorki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

Piątki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

– Olga Deszko

Wtorki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135 Piątki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2135

– Nadzieja Dejneka

Środy: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

Czwartki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69,  sala 149

– Oksana Velyka

Wtorki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 208

Czwartki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 208

– Olga Deszko

Poniedziałki: 9.45 -11.15,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Środy: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

– Oksana Velyka

Wtorki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

Czwartki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

– Oksana Velyka

Piątki:16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Piątki:18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

– Aleksandra Zielińska

Poniedziałki: 18.30 -20.00,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

Wtorki: 18.30- 20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

– Volha Liauchuk

Wtorki: 18.30 – 20.00,  Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

Czwartki: 18.30 – 20.00,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

– Nadzieja Dejneka

Poniedziałki: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 209

Środy: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

– Natalia Krenska                                              zajecia w jez. angielskim

Wtorki: 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Środy: 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

 

Język rosyjski A2.1         (2 semestr zajęć)

– Stanisław Maskiewicz

Poniedziałki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Wtorki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

 

Język rosyjski B1

– Aleksandra Zielińska

Wtorki: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Czwartki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

– Volha Liauchuk

Środy: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

Piątki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

– Olga Deszko

Poniedziałki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Środy:  8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5A

– Nadzieja Dejneka

Czwartki: 9.45 – 11.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Piątki: 9.45 – 11.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

– Aleksandra Zielińska

Środy: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Środy: 9.45- 11.15, Studium Europy Wschodniej, ul. Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

– Stanisław Maskiewicz

Wtorki: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Piątki: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

– Oksana Velyka

Środy: 18.30 -20.00, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

Czwartki: 18.30 – 20.00,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala B

– Nadzieja Dejneka

Poniedziałki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

Czwartki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

 

Język rosyjski B2

– dr Natalia Krenska

Poniedziałki 16.45- 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

Wtorki: 16.45-18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

– Olga Deszko

Poniedziałki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69,  sala 178

Czwartki: 18.30-20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69,  sala 178

– Nadzieja Dejneka

Wtorki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

Piątki: 8.00-9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 153

– Aleksandra Zielińska

Czwartki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala A

Piątki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala D

 

Język rosyjski  C1

– Aleksandra Zielińska, Svitlana Romaniuk

Wtorki: 9.45 -11.15,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

Czwartki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81, sala C

 

Język rumuński A2

– Ruxandra Ana

Poniedziałki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Wtorki: 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5A

 

Język rumuński B1

– Ruxandra Ana, Kazimierz Jurczak

Poniedziałki:  9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Wtorki: 9.45-11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5A

 

Język serbski  A1-A2

– Jolanta Ambroziak, Zofia Dimitrijević

Poniedziałki: 8.00-9.30,  Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

Środy: 8.00-9.30,  Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 207

 

Język serbski  B1-B2

– Jacek Duda

Wtorki: 8.00-9.30,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

Piątki: 8.00-9.30,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 8

 

Język słowacki  B1 – B2

– Irena Bilińska

Środy 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81D

Piątki 8.00-9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 81D

 

Język turecki A1

– Kamila Stanek

Poniedziałki: 8.00-9.30,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

Środy: 8.00- 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala Schayera A

– Mehmet  Yilmaz                    zajęcia w jez. angielskim

Wtorki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

Piątki: 8.00 –9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 149

 

Język turecki A2

– Kamila Stanek

Poniedziałki: 9.45 – 11.15, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok. 5, sala A

Czwartki: 8.00 – 9.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala Schayera A

– Dorota Haftka

Poniedziałki: 16.45- 18.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Czwartki 16.45-18.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

 

Język turecki B1

– Dorota Haftka

Poniedziałki: 18.30 – 20.00, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Czwartki 18.30 – 20.00,  Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

 

Język turecki B2

– Mehmet  Yilmaz

Wtorki: 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 210

Czwartki 18.30 – 20.00, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 210

 

Język tybetański A1

– Thupten Kunga Chashab

Poniedziałki: 15.00- 16.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 210

Środy: 15.00 – 16.30,  Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 210

 

Język ukraiński A1-A2

– Svitlana Romaniuk, Marta Zambrzycka

Wtorki: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  81, sala C

Czwartki: 8.00 –9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  81, sala C

– Helena Gierowska

Środy: 16.45 – 18.15, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

Środy: 18.30-20.00, Studium Europy Wschodniej, Żwirki i Wigury 93 (budynek Geologii), s. 2133

 

Język ukraiński A2.1             (2 semestr zajęć)

– Marta Zambrzycka

Poniedziałki: 16.45-18.15,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  81, sala C

Środy:    16.45-18.15,  Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  81, sala C

 

Język ukraiński B1-B2

– Helena Gierowska

Poniedziałki:  8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  81, sala C

Środy: 8.00 –9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  81, sala C

 

Język urdu A1

– Jakub Wilanowski-Hilchen

Wtorki: 13.00 – 14.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 104

Środy: 13.00-14.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 104                   

 

Język uzbecki A1

– Vitaliy Andriyants

Wtorki: 8.00 – 9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  81, sala D

Czwartki: 8.00 –9.30, Studium Europy Wschodniej, Oboźna 7 lok.  81, sala D

 

Język wietnamski A1

– Jakub Królczyk

Środy: 15.00 – 16.30, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

Środy: 16.45 – 18.15, Wydział Orientalistyczny, ul. Nowy Świat 69, sala 178

 

UWAGA:

  1. Zgodnie z odnośnymi regulacjami student studiów I stopnia i jednolitych studiów magisterskich winien zdać egzamin z jednego języka obcego co najmniej na poziomie B2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy. Obowiązek ten można zrealizować przystępując do egzaminu certyfikacyjnego na UW lub przedstawiając certyfikat językowy honorowany na UW.
  2. Studenci mogą uczęszczać i zaliczać lektoraty z oferty Szkoły Języków Wschodnich (działającej w ramach USNJO) na dowolnym, przez siebie wybranym zgodnie z potrzebami i zainteresowaniami, poziomie ESOKJ.
  3. W ramach otrzymanych żetonów egzaminacyjnych lub odpłatnie studenci UW mogą dodatkowo przystąpić do egzaminu certyfikacyjnego z języka obcego na innych poziomach.
  4. Uzyskanie certyfikatu biegłości językowej na poziomie niższym niż B2 nie zwalnia z obowiązku zdania egzaminu z języka na poziomie B2.