Rekrutacja – praktykant w dziale analiz

11-10-17 Promocja 0 comment

Salvor Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K., poszukuje kandydatów na stanowisko

Praktykant w dziale analiz

 

Zakres obowiązków

Osoba na stanowisku praktykanta/praktykantki będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie i przetwarzanie informacji dotyczących sektora energetycznego oraz pisanie tekstów analitycznych. Poszukujemy osób z silnymi kompetencjami językowymi (preferowany język angielski, rosyjski i/lub niemiecki), które będą wspierać zespół analityczny w tworzeniu opracowań dla klientów firmy i samodzielnie pisać notatki analityczne. Osoby na tym stanowisku będą zaangażowane również w współtworzenie baz danych oraz edycję tekstów.

 

Wymagania

– Umiejętność wyszukiwania wiadomości i danych w Internecie

– Uważność i zdolność do krytycznego myślenia

– Sprawność w pisaniu tekstów w języku polskim

– Obsługa pakietu Microsoft Office

– Poszukujemy osób o szerokich horyzontach i różnorodnych zainteresowaniach (nie potrzebujemy wąskich specjalistów)

– Osoby bez poczucia humoru uprzejmie prosimy o zignorowanie ogłoszenia

 

Znajomość języków obcych

Poza angielskim wymagamy znajomości drugiego języka w stopniu pozwalającym na analizę wydarzeń politycznych i ekonomicznych (lekturę źródeł). Najbardziej pożądany to język rosyjski i/lub niemiecki. Znajomość mało popularnych języków europejskich stanowi dodatkowy atut.

 

Znajomość obsługi komputera

– Obsługa pakietu Microsoft Office

 

Firma oferuje

– Płatną praktykę w firmie doradczej współpracującej z największymi firmami w Polsce, posiadającej unikalne doświadczenie w analizie ryzyk politycznych i rynkowych (więcej informacji na stronie: www.salvor.pl)

– Pracę w niewielkim, młodym zespole, dbającym o przyjazną i partnerską atmosferę pracy

– Forma zatrudnienia: umowa o dzieło

– Proponujemy elastyczny czas pracy

– Rozwój umiejętności analitycznych w oparciu o realne case-study i coaching ekspertów

Doświadczenie zdobyte podczas praktyk ułatwiło naszym licznym stażystom dalszy rozwój kariery, zarówno w naszej firmie, jak i w wielu prestiżowych instytucjach, w tym m.in. firmach konsultingowych, ministerstwach, spółkach energetycznych, czy bankach.

 

Informacje dodatkowe

Po analizie nadesłanych dokumentów zaprosimy wybrane kandydatki/ kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną do naszej firmy. Będzie to dobra okazja, żeby się wzajemnie poznać. Dwumiesięczne praktyki przewidziane są na październik – grudzień 2017 r.

Wymagane dokumenty

– CV po polsku

– List motywacyjny po polsku

 

W/w dokumenty prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro@salvor.pl

 

Kompetencje dopasowane

  • Sumienność
  • Poczucie humoru
  • Chęć rozwoju i uczenia się
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysokie zdolności analityczne

 

Prosimy o zamieszczenie w cv i liście motywacyjnym następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 

 

Misją firmy Salvor i Wspólnicy (Salvor) jest wspieranie polskich spółek w warunkach międzynarodowej konkurencji. Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w doradztwie strategicznym dla sektora energetycznego. Od kilkunastu lat wspieramy naszych Klientów w budowaniu ich pozycji w środowisku międzynarodowym. Prowadzimy analizy otoczenia konkurencyjnego i niefinansowego ryzyka inwestycji. Szczególną wagę przykładamy do ryzyk regulacyjno-politycznych, ze względu na ich znaczenie dla sektorów, którymi się zajmujemy (energetyka, finanse, ubezpieczenia).