Udział w Konferencji im. św. Grzegorza Peradze

O Konferencji |  Udział  |  Edycje  |  Kontakt

Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego organizuje piętnastą Międzynarodową Sesję Kartwelologiczną. św. Grzegorza Peradze, która odbędzie się w dniach 6-8 grudnia 2016 r. na Uniwersytecie Warszawskim. Cywilizacja gruzińska od starożytności do średniowiecza. Historia – Literatura – Sztuka.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konferencji zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do 1 kwietnia 2016 r., zawierających: tytuł wystąpienia, abstrakt (około 1-1,5 tys. znaków) oraz krótki biogram na adres:programy.studium@uw.edu.pl  Wszystkie zgłoszenia zostaną ocenione przez Komitet naukowy konferencji. Listy informujące wszystkich zgłaszających się o decyzji Komitetu zostaną wysłane do 5 maja 2016 r.

Język konferencji: polski, angielski i francuski. Pełny tekst wystąpienia, w postaci artykułu naukowego z dołączeniem tytułu oraz abstraktu w języku angielskim – należy dostarczyć na adres d.kolbaia@uw.edu.pl do 31 sierpnia 2016 r. Planowane jest wydanie materiałów w recenzowanej publikacji „Pro Georgia. Journal of Kartvelological Studies”. Informacja o zakwalifikowaniu referatu do udziału w Konferencji zostanie przesłana do 5 maja 2016 r.

Sekretarz naukowy konferencji – David Kolbaia, kierownik Seminarium Kaukaskiego Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.

Adres Komitetu organizacyjnego konferencji
Krakowskie Przedmieście 26/28,