Wschodnia Szkoła Zimowa – zapraszamy do zgłaszania kandydatur

03-01-18 Promocja 0 comment

Droga studentko, drogi studencie,

serdecznie zapraszamy Was do udziału w zbliżającej się XV Wschodniej Szkole Zimowej!

Wschodnia Szkoła Zimowa to unikalny cykl wykładów i seminariów, spotkań i programów kulturalnych prowadzonych przez międzynarodowy zespół wykładowców. Wschodnia Szkoła Zimowa to niepowtarzalna szansa na zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy, doświadczenia i nowych kontaktów naukowych.

Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku studiów humanistycznych, nie przekroczyłeś 25 roku życia a Twoja praca magisterska poświęcona będzie tematyce Europy Środkowej i Wschodniej w ujęciu historycznym, politologicznym, stosunków międzynarodowych, socjologicznym, filologicznym, literackim, kulturoznawczym, etnologicznym, geograficznym, prawnym lub ekonomicznym zgłoś swoją kandydaturę do XV Wschodniej Szkoły Letniej!

Termin i miejsce:

28 LUTEGO – 14 MARCA 2018 r.
Studium Europy Wschodniej
Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

Termin zgłaszania się do udziału w Szkole upływa 15 stycznia 2018 r.

Z wielką przyjemnością informujemy, że od tego, po zakończeniu obrad Wschodniej Szkoły Zimowej 15 wybranych uczestników dodatkowo weźmie udział w tygodniowych warsztatach, które zostaną zorganizowane w lipcu w Zamku na Wodzie w Wojnowicach pod Wrocławiem.

Organizatorem warsztatów będzie  Kolegium Europy Wschodniej we Wrocławiu.

Kwalifikacje wyłaniające 15 osób wśród uczestników WSZ odbędą się  na koniec Wschodniej Szkoły Zimowej.

Organizatorzy warsztatów zapewniają zwrot kosztów podroży oraz pokrywają wszelkie koszty pobytu

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: wsl.studium@uw.edu.pl
Więcej szczegółów www.studium.uw.edu.pl

Do pobrania: