Napad na jedną ze szkół na Syberii

16-01-18 Promocja 0 comment

Dwóch zamaskowanych mężczyzn dokonało napadu na szkołę nr 127 położoną w rosyjskim mieście Perm.

Jak podała agencja informacyjna TASS w wyniku incydentu ucierpiało 13 osób, jednak liczba ta może jeszcze wzrosnąć. Z ciężkimi obrażeniami ciała stanowiącymi zagrożenie dla życia do miejscowego szpitala trafili jedna z nauczycielek oraz 16-letni uczeń. Pozostałe ofiary to uczniowie, którzy mają rany cięte i kłute.

Sprawcy napadu nie są jeszcze znani. Agencja informacyjna RBK poinformowała, że dokonało go dwóch uczniów tejże szkoły, a całe zajście było załatwieniem porachunków pomiędzy uczniami jednej z klas. Inne źródła piszą, że sprawcy nie byli związani ze szkołą.

Zajęcia w szkole zostały przerwane, a uczniów puszczono do domów.

Agencja Interfax nie podając szczegółów, poinformowała, że sprawcy  napadu zostali ujęci przez policję. Są nimi młode osoby. Jak podaje Gazeta.ru, jeden z podejrzanych o napad miał być zarejestrowany w poradni psychiatrycznej

Źródło: newsru.com