Studium Europy Wschodniej poszukuje Specjalisty ds. PR

Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego
poszukuje Kandydatek/Kandydatów na stanowisko
Specjalisty ds. PR

Chcemy powierzyć Ci odpowiedzialność za:

• Pisanie tekstów informacyjnych i promocyjnych;
  • Prowadzenie strony internetowej Studium Europy Wschodniej UW;
  • Współorganizację konferencji i wydarzeń we współpracy z Działem Konferencji;
  • Uczestnictwo w targach, konferencjach, promocjach i dniach otwartych;
  • Stałej współpracy z mediami z Polski i zagranicy;
  • Prowadzenie social media Studium;
  • Prowadzenie kampanii mailingowych (wysyłka newsletterów i akcje promocyjne);
  • Tworzenie projektów graficznych;
  • Obsługę fotograficzną uroczystości i archiwizację zdjęć.

Nasze oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: dziennikarstwo, filologia polska, public relations, marketing lub pokrewne);
  • “Lekkie pióro”, doświadczenie w pisaniu wysokiej jakości tekstów informacyjnych, relacji i sprawozdań;
  • Znajomość obsługi Word Press i zasad SEO;
  • Znajomość mediów społecznościowych i aktualnych trendów;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1);
  • Umiejętność obsługi programów graficznych;
  • Kreatywność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole;
  • Poszukujemy osoby wysoce zmotywowanej, o dużych zdolnościach organizacyjnych, dyspozycyjnej (możliwe nadgodziny lub wyjazdy służbowe).

Mile widziane:

• Znajomość języka rosyjskiego i/lub innego języka z szeroko rozumianego obszaru Europy Wschodniej;
  • Doświadczenie w pracy dziennikarskiej oraz doświadczenie w organizacji eventów i konferencji;
  • Zainteresowanie kwestiami Europy Wschodniej.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym);
  • Stabilną pracę w prestiżowej instytucji;
  • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko;
  • Możliwość realizowania ciekawych projektów i udziału w rozwijających wydarzeniach w Polsce i za granicą;
  • Możliwość korzystania z obiektów sportowych Uniwersytetu Warszawskiego (basenu i siłowni);
  • Wsparcie socjalne i premie świąteczne;
  • Dostęp do dużej puli szkoleń i nauki języków;
  • Zniżka na pakiet prywatnej opieki medycznej.

CV, wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych,
prosimy przesyłać na adres: info.studium@uw.edu.pl
do dnia 30 kwietnia 2021 r.

Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego (SEW) jest unikalną w skali kraju jednostką akademicką kontynuującą tradycje przedwojennych ośrodków sowietologicznych – Instytutu Naukowo-Badawczego Europy Wschodniej w Wilnie (1930-1939) oraz Instytutu Wschodniego w Warszawie (1926-1939).

W ofercie dydaktycznej SEW znajdują się elitarne Studia Wschodnie (I i II stopnia oraz podyplomowe) a także szkoły przeznaczone dla zagranicznych studentów. Wśród wykładowców znajdują się wybitni naukowcy, dyplomaci i specjaliści z Europy i USA.

SEW co roku organizuje międzynarodowe konferencje naukowe oraz szereg wydarzeń budujących pozytywne relacje Polski z krajami byłego ZSRR, prowadzi także badania nad imigrantami w naszym kraju oraz szereg szkół i programów stypendialnych w tym zwłaszcza Program Stypendialny Rządu RP im. Konstantego Kalinowskiego dla obywateli Białorusi SEW jest również wydawcą licznych książek i czasopism poświęconych tematyce wschodniej.

Włodzimierz Marciniak, Giennadij Burbulis, Leonid Krawczuk, Stanisław Szuszkiewicz, Jan Malicki – podczas WEEC 2016
Prof. Richard Pipes i Prof. Helene Carrere D’Encausse – podczas WEEC 2012
Swiatłana Cichanouska