Uzbekistan: od przedszkola do agencji towarzyskiej

07-03-17 Promocja 0 comment

uzbekistan-487114_640Na południu Uzbekistanu (obwód surchandariński) odkryto 23 przedszkola, które w nocy pełniły funkcje agencji towarzyskich. Prokuratura prowadzi śledztwo.  20 dyrektorów przedszkoli „o podwójnej roli” dobrowolnie podało się do dymisji. Odkrycie  wywołało szok i oburzenie lokalnej społeczności.

Przypomnijmy, że w maju ubiegłego roku przedstawicielki „najstarszego zawodu świata” w Kazachstanie napisały list otwarty do Nazarbajewa, skarżąc się, że  na skutek znacznego skurczenia  się rynku usług seksualnych, spowodowanego obniżką cen ropy, muszą pracować w okropnych warunkach sanitarnych, na klatkach schodowych i w samochodach. Panie skarżyły się także na  nielegalną konkurencję – kobiet z  z Kirgistanu, Uzbekistanu i Ukrainy, które, ich zdaniem,  zwiększają ryzyko zarażenia się chorobami wenerycznymi.

Źródło: lenta.ru