• To wydarzenie minęło.

Dzień Otwarty UW 2024

20 kwietnia / 10:00 - 16:00

Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym UW, który odbędzie się 20 kwietnia (sobota) na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu. W tym dniu zbiorą się przedstawiciele wszystkich wydziałów i jednostek uczelni, by przedstawić swoją ofertę przyszłym studentom. Swoje stoisko będzie miało również Studium Europy Wschodniej UW.

Przedstawiciele kadry naukowej Studium Europy Wschodniej UW będą dostępni dla kandydatów/kandydatek w Hali Wystawowej przy stoisku nr 9 w godz. 10:00-16:00. Będzie również okazja do porozmawiania z przedstawicielami Koła Naukowego SEW UW.

Dodatkowo, o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów/kandydatek w sali 112 w Starej Bibliotece.

Jeżeli szukasz wymarzonego kierunku studiów, który będzie Twoją pasją, pozwoli rozwinąć Twój potencjał oraz zdobyć unikalną wiedzę i umiejętności tak ważne na rynku pracy, koniecznie odwiedź stoisko Studium Europy Wschodniej!

Podczas Dnia Otwartego poznasz zasady rekrutacji na studia, dowiesz się więcej o Studium Europy Wschodniej oraz Uniwersytecie Warszawskim.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie UW: https://www.uw.edu.pl/dzien-otwarty-uw-2024/

Serdecznie zapraszamy!

Rekrutacja 2024/2025

Rejestracja na rok akademicki 2024/2025 na studia prowadzone na Uniwersytecie Warszawskim rozpocznie się 6 czerwca 2024 roku. Harmonogram rekrutacji na studia I stopnia, jednolite studia magisterskie i studia II stopnia dostępny jest na stronie Biura ds. Rekrutacji UW.

Zapisy prowadzone są przez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Zainteresowani studiami na UW mogą zapoznać się z ofertą studiów oraz terminami i zasadami rekrutacji na rok akademicki 2024/2025, które znajdują się w systemie IRK.

Godzina:
Kategoria Wydarzenie: