18 maja dziedziniec Uniwersytetu zamienił się w stolicę Orientu, a dokładnie w „Miasteczko na styku kultur”

19-05-23 Promocja 0 comment

Festiwal kolorów, muzyki, tańca, kuchni oraz wszystkiego co najlepsze w każdym z prezentowanych krajów, tak najkrócej można podsumować to wielokulturowe wydarzenie, które co roku gromadzi ogromną publiczność.

Gry i quizy z nagrodami, tatuaże oraz przysmaki z różnych zakątków Wschodu, to wszystko czekało na stoisku Studium Europy Wschodniej. Przez cały dzień na wszelkie pytania zainteresowanych, zarówno ofertą studiów wschodnich jak i kulturą i tradycją krajów Europy Wschodniej, odpowiadali przedstawiciele Koła Naukowego SEW oraz Rady Starostów SEW. Studenci przejęli też scenę główną, a w mini recitalu wystąpił Jacek Plaza – student studiów magisterskich SEW (PR, fot. A.Zdunek)