Jan Malicki laureatem Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

13-12-16 Promocja 0 comment

Jan Malicki, Studium Europy Wschodniej, został uhonorowany „Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego I stopnia za osiągnięcia organizacyjne”. Podczas uroczystości wręczenia Nagrody, która odbyła się 9 grudnia, minister Jarosław Gowin podkreślił, że laureaci stanowią o przyszłości kraju.

Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznawane są corocznie za wybitne osiągnięcia naukowe lub naukowo-techniczne (w trzech kategoriach: badań podstawowych, badań na rzecz rozwoju społeczeństwa i badań na rzecz rozwoju gospodarki), za wybitne osiągnięcia naukowe, za osiągnięcia w opiece naukowej i dydaktycznej, za całokształt dorobku naukowego oraz za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne.

Więcej o Nagrodzie i uroczystości jej przyznania dostępnych jest na stronie Ministerstwa:

Nagrody Ministra za 2016 rok rozdane