Uwaga zmiana terminu! Obóz 'Karpaty Incognito’ dla studentów UW odbędzie się w dniach 22-26 października.

12-09-23 Promocja 0 comment

W związku z realizowanym przez Uniwersytet Przykarpacki (Iwano-Frankiwsk, Ukraina) oraz Polsko-Ukraińską Fundację wymiany młodzieży akademickiej „Obserwatorium” (Polska) projektem , współfinansowanym ze środków Ministerstwa Oświaty i Nauki Ukrainy, pt. Międzynarodowy naukowo-ekologiczny obóz „Karpaty Incognito, zapraszamy studentów UW do udziału w rekrutacji.

W ramach projektu organizowany jest 5-dniowy obóz w terminie 22-26 października 2023 r.,
w Wetlinie (Bieszczady, Polska).

Ilość miejsc: 20, po 10 osób z Ukrainy i Polski oraz 2 opiekunów
Termin składania wniosków: 12 października 2023 roku. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz: https://forms.gle/uFAcr4fpQn2HuTDH6.

W ramach obozu przewidywane są warsztaty z pierwszej pomocy w górach, zwiedzanie
muzeów w Sanoku oraz wyprawy w góry.

Polsko-Ukraińska Fundacja wymiany młodzieży akademickiej „Obserwatorium”, w ramach projektu zapewni uczestnikom zakwaterowanie, wyżywienie, zwiedzanie muzeów oraz
opiekę kadry merytorycznej.

Koszty dojazdu do miejsca obozu, a także ew. ubezpieczenie turystyczne pokrywa zgłaszjący.

Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu,  zostaną omówione w czasie spotkania
organizacyjnego ze zakwalifikowanymi uczestnikami na początku października br.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

Studium Europy Wschodniej UW

p.  Iurii Tkachuk, email: ukraina.studium@uw.edu.pl, tel. 22-55-21-888

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji do wszystkich osób, które mogą być
zainteresowane wzięciem udziału w obozie 🙂