Non omnis moriar. Oddaliśmy hołd zmarłym

31-10-19 Promocja 0 comment

Dzień Wszystkich Świętych to święto szczególnie ważne dla Studium Europy Wschodniej. Tak, jak co roku wykładowcy, pracownicy i studenci Studium odwiedzili groby osób, które w szczególny sposób zasłużyły się dla 'spraw wschodnich’: polityków, badaczy, naukowców, wojskowych, artystów, jak również zmarłych wykładowców, współpracowników i przyjaciół Studium.

W dniu 31 października 2019 wykładowcy, pracownicy administracyjni i studenci SEW odwiedzili Cmentarz Powązkowski, Cmentarz Wojskowy na Powązkach, Cmentarz Prawosławny na Woli, Cmentarz Ewangelicko-Augsburski, Cmentarz Ewangelicko-Reformowany, Cmentarz Karaimski, Cmentarz Żydowski i Cmentarz Tatarski. Na każdym z nich złożone zostały znicze upamiętniające ludzi wybitnych, zasłużonych, niezapomnianych.

Zapraszamy do zapoznania się z foto-relacją z wizyty na cmentarzach (relacja będzie aktualizowana).

Cmentarz Wojskowy na Powązkach

Stare Powązki