Relacja z Dnia Otwartego na UW | UW Open Day 2022 (zdjęcia)

25-04-22 Promocja 0 comment

Dzień Otwarty na UW uważamy za bardzo udany!

W sobotę, 23 kwietnia 2022 roku po trzech latach, odbył się stacjonarny Dzień Otwarty UW. Dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko w hali wystawowej i wzięli udział w spotkaniu informacyjnym w sali Narożnej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich.

W spotkaniu informacyjnym wzięło udział ok. 10 osób. Prof. Hubert Łaszkiewicz przygotował na ten cel kompaktową prezentację o naszej ofercie. W spotkaniu wzięli udział również dr Irena Bilińska i dr Dariusz Maciak. Rozmowa z zainteresowanymi trwała ponad godzinę.

Stoisko SEW odwiedziło kilkadziesiąt osób, które uzyskały informację od wykładowców i studentów oraz materiały o kierunku studiów i ofercie językowej Szkoły Języków Wschodnich.

Opowiedzieliśmy odwiedzającym o naszej ofercie edukacyjnej na kierunku Studia Wschodnie pierwszego i drugiego stopnia, a także o programach stypendialnych.

W trakcie wydarzenia zainteresowani zadawali pytania na najbardziej nurtujące kwestie jak: zasady rekrutacji, czy o sam przebieg studiów. Kadra naukowa, a zwłaszcza studenci uchylili rąbka tajemnicy na temat zagranicznych objazdów naukowych, czy wyjazdów wolontaryjnych do Ukrainy i Mołdawii.

Mamy nadzieję, że w październiku zobaczymy się wszyscy na terenie Uniwersytetu Warszawskiego!