Trwa rekrutacja na zajęcia 4EU+ shared courses, kursy online lub hybrydowe organizowane przez uczelnie członkowskie Sojuszu 4EU+.

11-09-23 Promocja 0 comment

W semestrze zimowym 2023/2024 studenci oraz doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą wziąć udział w zajęciach:

• Uniwersytetu Karola (Praga, Czechy) – ponad 60 kursów, rekrutacja trwa do 29 września
  • Uniwersytetu w Heidelbergu (Niemcy) – 17 kursów, rekrutacja trwa do 17 września
  • Uniwersytetu Sorbońskiego (Francja) – 2 kursy
  • Uniwersytetu Genewskiego (Szwajcaria) – 2 kursy, rejestracja trwa do 12 września
  • Uniwersytetu w Mediolanie (Włochy) – 23 kursy, terminy rejestracji: 12 września dla kursów z zakresu nauk ścisłych i technicznych, prawa, nauk politycznych i humanistycznyc i 27 września dla kursów z zakresu medycyny, nauk rolniczych, mediacji językowej i kulturowej

Większość zajęć prowadzona jest w języku angielskim. Studenci uczestniczący w 4EU+ shared courses mogą brać udział w wykładach, ćwiczeniach, pracach grupowych i zaliczać kursy zdalnie, bez konieczności wyjazdu na uczelnię zagraniczną. W ramach Sojuszu 4EU+ nie powstał jeszcze system centralnej rejestracji na zajęcia, dlatego studenci muszą zarejestrować się na wybrane kursy w ramach uproszczonych procedur przygotowanych przez uczelnie 4EU+.

Szczegółowe informacje na temat oferty, opisy poszczególnych kursów, informacje dot. rejestracji oraz kontakty do osób zajmujących się rejestracją na kursy znajdują się na Portalu Studenta 4EU+.