Zaproszenie na Ceremonię otwarcia XVIII Sesji Dorocznej Warsaw East European Conference (WEEC)

29-06-22 Promocja 0 comment

Zapraszamy na Ceremonię otwarcia Warsaw East European Conference 2022, która odbędzie się:

Piątek, 1 lipca 2022 roku o godzinie 10:00

Aula, Dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego

Konferencję zainauguruje dyrektor Studium Europy Wschodniej JAN MALICKI.

Gmach Starej Biblioteki UW zamieni się na dwa dni w centrum wiedzy o Europie Wschodniej – jej polityce, gospodarce, historii i kulturze.

Tegoroczna edycja, nawiązująca do trwającej wojny w Ukrainie nosi tytuł: „Still without peace”.

Projekt finansowany z budżetu państwa w ramach konkursu Ministra Spraw Zagranicznych RP „Dyplomacja publiczna 2022”. Zadanie publiczne finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2022”.

Więcej szczegółów na temat Warsaw East European Conference 2022 można znaleźć na stronie WEEC:

➡️ https://weec.uw.edu.pl

➡️ Program konferencji WEEC (pdf)