Studenci uhonorowali najlepszych wykładowców SEW

20-12-18 Promocja 0 comment

Studenci i kadra SEW spotkali się na Wigilii. Podczas uroczystości studenci w niezwykle wzruszający sposób uhonorowali ulubionych wykładowców.

W dniu 19 grudnia 2018 w Sali Narożnej Pałacu Potockich odbyło się spotkanie wigilijne studentów SEW. W uroczystości udział wzięli także przedstawiciele kadry naukowej i administracyjnej SEW. Podczas Wigilii płk Tadeusz Krząstek zaprezentował wystawę fotograficzną dokumentującą prace restauracyjne studentów SEW na dawnych polskich cmentarzach w Ostrogu i Brodach.

W tym roku studenci przygotowali dla wykładowców wspaniałą niespodziankę – pięknymi, przygotowanymi specjalnie na tą uroczystość medalami uhonorowali ulubionych wykładowców.

Wśród laureatów znaleźli się dr Irena Bilińska, dr Ludwika Włodek, mgr Andrzej Buczyński, dr Rigels Halili, dr Mariusz Kowalski, płk Tadeusz Krząstek, prof. Hubert Łaszkiewicz, prof. Leszek Zasztowt.

Laureatom serdecznie gratulujemy a studentom dziękujemy za wspaniałą inicjatywę!

Niezwykle przyjacielska i za razem podniosła atmosfera sprawiła, że było to niezapomniane spotkanie.