• Publikacje

    Nowy zeszyt „OBOZU”

  • Publikacje

    Nowy zeszyt „Warsaw East European Review”

  • Konferencje

    VI Konferencja Prometejska

  • Konferencje

    Cywilizacja gruzińska od starożytności do średniowiecza. XV Międzynarodowa Sesja Kartwelologiczna

Nasi wykładowcy

dr Andrzej Ananicz

dr Andrzej Ananicz

a-ananicz@wp.pl
mgr Adam Balcer

mgr Adam Balcer

balceradam@gmail.com
dr Irena Bilińska

dr Irena Bilińska

ir.bilinska@gmail.com
dr Błażej Brzostek

dr Błażej Brzostek

b.brzostek@uw.edu.pl
mgr Andrzej Buczyński

mgr Andrzej Buczyński

a.buczynski@uw.edu.pl
dr hab. Joanna Gierowska-Kałłaur

dr hab. Joanna Gierowska-Kałłaur

j.gierowska-kallaur@uw.edu.pl
dr Rigels Halili

dr Rigels Halili

r.halili@uw.edu.pl
dr hab. Aleksandra Hnatiuk, prof. PAN

dr hab. Aleksandra Hnatiuk, prof. PAN

ola.hnatiuk@gmail.com
dr hab. Kazimierz Jurczak

dr hab. Kazimierz Jurczak

kajurczak@uw.edu.pl
dr David Kolbaia

dr David Kolbaia

d.kolbaia@uw.edu.pl
dr hab. Mariusz Kowalski

dr hab. Mariusz Kowalski

mar.kow@twarda.pan.pl
dr Jerzy Kozakiewicz

dr Jerzy Kozakiewicz

jerzy.kozakiewicz@wp.pl
płk Tadeusz Krząstek

płk Tadeusz Krząstek

tadeok@onet.eu
dr Dariusz Maciak

dr Dariusz Maciak

d.k.maciak@uw.edu.pl
Jan Malicki, dr h.c.

Jan Malicki, dr h.c.

studium@uw.edu.pl
mgr Marek Menkiszak

mgr Marek Menkiszak

marek.menkiszak@osw.waw.pl
dr Witold Rodkiewicz

dr Witold Rodkiewicz

witold.rodkiewicz@osw.waw.pl
dr Wiktor Ross

dr Wiktor Ross

wross@o2.pl
dr Jerzy Targalski

dr Jerzy Targalski

darski13@wp.pl
dr Andrei Vardomatski

dr Andrei Vardomatski

a.vardomatski@gmail.com
dr Ludwika Włodek

dr Ludwika Włodek

ludwika.włodek@uw.edu.pl
dr Kazimierz Wóycicki

dr Kazimierz Wóycicki

kazwoy@gmail.com
prof. Leszek Zasztowt

prof. Leszek Zasztowt

zasztowtles@poczta.onet.pl
prof. Andrzej Żbikowski

prof. Andrzej Żbikowski

azbikowski@jhi.pl

I Zjazd Absolwentów SEW UW